Urządzenia suszące

Suszarki kołowe

Urządzenie tego typu wyposażone jest w system separacji detali od granulatu suszącego

Do suszenia wykorzystuje się tutaj medium osuszające - specjalnie spreparowane ziarno kukurydzy lub łupiny orzecha włoskiego o wyglądzie i konsystencji pokruszonego korka. Na skutek odpowiednich wibracji podgrzewanego zbiornika roboczego urządzenia, elementy przemieszczają się "zanurzone" w medium, które odbiera wilgoć z ich powierzchni. Tego rodzaju medium, oprócz wysuszenia, gwarantuje również brak plam, zacieków i połysk powierzchni. Suszarka kołowa może pracować w trybie ciągłym lub cyklicznie. 

Urządzenie tego typu wyposażone jest w system separacji detali od granulatu suszącego. Czasza robocza pokryta jest warstwą poliuretanu, co zabezpiecza element przed uszkodzeniem. Regulacja temperatury i zegar czasu pracy pozwala dostosować parametry procesu do suszonych elementów i oczekiwań Klienta. Dostępne są pojemności suszarek od 150 do nawet 1500 litrów objętości. 

logo-zjg

Zygmunt J. Głuchowski
Kooperacja Przemysłowo-Handlowa
ul. Łódzka 32, 44-164 Gliwice


Klauzula informacyjna
Mapka dojazdowa
Kontakt:

zarząd: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
maszyny do obróbki wibrościernej, testy: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
środki technologiczne: .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address)
serwis, części zamienne: .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address)
mycie przemysłowe, badanie czystości technicznej: .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address)
usługi obróbki powierzchniowej: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
logistyka: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
księgowość: .(JavaScript must be enabled to view this email address)