O firmie

Firma ZJG rozpoczęła swoją działalność na początku lat 90' ubiegłego wieku. Pod wpływem rozwoju gospodarczego w Polsce i na świecie, z małej, jednoosobowej działalności, staliśmy się prężnym przedsiębiorstwem pozyskującym wielu nowych Klientów i opracowującym innowacyjne technologie przemysłowe, które znaleźć można w wielu zakładach w Polsce, we wszystkich gałęziach przemysłu: motoryzacji, przemyśle meblowym, medycznym, lotniczym i w wielu innych branżach.

Każdy rok przynosi nam kolejne wyzwania i nowe projekty, co gwarantuje nasz rozwój, rozszerza zakres świadczonych usług oraz dostarczanych towarów i poszerza sieć ufających nam Klientów.

Od początku istnienia działalności bierzemy udział we wszystkich większych wydarzeniach targowych w kraju oraz za granicą, jak choćby w targach ITM w Poznaniu czy STOM w Kielcach. Często organizujemy branżowe spotkania dla naszych Klientów celem zapoznania ich z nowościami w branży obróbki powierzchniowej. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Motoryzacji oraz klastra branżowego Silesia Automotive. Dodatkowym atutem naszej działalności jest możliwość zorganizowania tego typu spotkań w naszym obiekcie znajdującym się w miejscowości Barlinek – BUKOWA PRZYSTAŃ BARLINEK.

logo-zjg

Zygmunt J. Głuchowski
Kooperacja Przemysłowo-Handlowa
ul. Łódzka 32, 44-164 Gliwice


Klauzula informacyjna
Mapka dojazdowa
Kontakt:

zarząd: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
maszyny do obróbki wibrościernej, testy: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
środki technologiczne: .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address)
serwis, części zamienne: .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address)
mycie przemysłowe, badanie czystości technicznej: .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address)
usługi obróbki powierzchniowej: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
logistyka: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
księgowość: .(JavaScript must be enabled to view this email address)