Innowacyjne kształtki ceramiczne MultiShape - nowość na skalę światową

Innowacyjne kształtki ceramiczne MultiShape - nowość na skalę światową

Różnorodność obrabianych elementów wymaga dużej różnorodności w zakresie oferowanych materiałów eksploatacyjnych (ścierniwa).  Z około 15.000 różnych produktów oferujemy zdecydowanie największy na świecie asortyment materiałów eksploatacyjnych do obróbki masowej, nieustannie rozszerzając wybór poprzez dodawanie nowych typów kształtek i płynów.

Naszą ostatnią innowacją w zakresie materiałów eksploatacyjnych są kształtki ceramiczne Rösler MultiShape.

Problemem, który często pojawia się przy stosowaniu kształtek ceramicznych, jest ich klinowanie się w obrabianych elementach, szczególnie przy obróbce detali o skomplikowanych kształtach, z otworami przelotowymi i nieprzelotowymi, które utrudniają uzyskanie optymalnego efektu obróbki.

Nowy typ kształtki MultiShape został opracowany specjalnie do tego typu zadań. Unikalny na skalę światową kształt nowego ścierniwa (zaokrąglone krawędzie), znacznie zmniejsza ryzyko blokowania medium w obrabianych elementach. Nawet po dłuższym czasie użytkowania media te zachowują swój wyjątkowy kształt, dzięki czemu idealnie nadają się do precyzyjnej obróbki skomplikowanych detali, charakteryzujących się złożonymi przekrojami wewnętrznymi z trudno dostępnymi powierzchniami, krawędziami, otworami i szczelinami. Ryzyko klinowania się ścierniwa zostaje tu praktycznie wyeliminowane, a dodatkowym atutem jest uzyskanie jednorodnej powierzchni mimo krótkiego czasu cyklu.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych pod adres email zjg@zjg.com.pl oraz do przeprowadzania testów.

logo-zjg

Zygmunt J. Głuchowski
Kooperacja Przemysłowo-Handlowa
ul. Łódzka 32, 44-164 Gliwice
Mapka dojazdowa
Kontakt:

zarząd: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
maszyny do obróbki wibrościernej, testy: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
środki technologiczne: .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address)
serwis, części zamienne: .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address)
mycie przemysłowe, badanie czystości technicznej: .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address); .(JavaScript must be enabled to view this email address)
usługi obróbki powierzchniowej: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
logistyka: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
księgowość: .(JavaScript must be enabled to view this email address)